logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Perwoll Siyah Sihir 3 L
  • resm Perwoll Siyah Sihir 3 L

Perwoll Siyah Sihir 3 LAdet Fiyatı : 179,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Perwoll Siyah Sihir 3 L

Perwoll Siyah Sihir 3 Lt.

 

Perwoll Siyah Sihir koyu renkli çamaşırlarınızı yeni gibi yapmak için geliyor! Çamaşırlarınızı 3D formülüyle mükemmel bir şekilde temizlemektedir. Aynı zamanda koyu renkler için bakım da yapmaktadır. 3 özelliği vardır:

Birincisi Yoğun Siyahlık’tır. Bu özellik çamaşırınızdaki yoğun siyah renge özen göstermektedir. İkincisi Kalıcı Siyahlık’tır. Bu özellik ise renkler arası geçiş yüzünden oluşan renk değişim problemini azaltmaktadır. Üçüncüsü ise Parlak Siyahlık adı verilen özelliktir. Bu özellikte de en uygun ışığın yansıma yapabilmesi için pürüzlü haldeki ipliklerin ve siyah rengi bozan gri renk türündeki ipliklerin kaybolmasını sağlamaktadır.

En verimli sonuç için ürünün arkasındaki talimatları harfiyen yerine getirmelisiniz. Siyah renk severlerin ve çamaşırlarının ilk günkü gibi siyah rengini korumasını isteyenlerin beğenerek kullandığı 3 kilogramlık Perwoll Siyah Sihir 3 Lt.

Kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran Bizim Toptan Market online alışverişinden satın alabileceğiniz Perwol Siyah Sihir 3 Litrelik ürününü hemen sepetinize ekleyebilir, market alışverişlerinizi sorunsuz bir şekilde uygun fiyat avantajıyla, sitemizden halledebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.