logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Persil Gülün Büyüsü Ç. Det. Toz 10 kg
  • resm Persil Gülün Büyüsü Ç. Det. Toz 10 kg

Persil Gülün Büyüsü Ç. Det. Toz 10 kgAdet Fiyatı : 350,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Persil Gülün Büyüsü Ç. Det. Toz 10 kg

Persil Matik Gold Gülün Büyüsü Konsantre 10 Kg

Persil Matik Gold Gülün Büyüsü Konsantre 10 Kg formundaki ColdZyme leke çıkarıcı formülü sayesinde, yalnızca sıcak suda değil, aynı zamanda 20 derecede bile kalıcı lekelerden kurtulmanızı sağlar ve 20 derecede tam performans göstermesi ile gözleri kamaştırır. New Persil Expert, toz formüllü kapsüllerle birlikte üretilir ve daha iyi leke çıkarma etkinliği için 20 derecede aktif hale gelir. Yıkamayı daha keyifli hale getirmek için yeni bir formüle sahip Persil Expert ile tanışmalısınız.

Persil Expert kıyafetleriniz için en iyisidir! Düşük sıcaklıklar, giysilerinizin rengini ve dokusunu daha uzun tutar. Kıyafetlerin yeni kalmasını sağlar. New Persil Expert, 20 derecelik bir sıcaklıkta maksimum performans sağlar. Kısa süreli yıkama programı kullanmak ev işlerinde de ev hanımlarına zaman kazandırır. Paranız da cebinizde kalacak ve çevreye duyarlı bir ürün kullanıyor olacaksınız.

Persil Premium 10 Kg ile tüm lekeleri kolayca çıkarabileceksiniz. Ürünü temizlik ürünleri arasında yıkamaya yönelik ürün hattında bulabilirsiniz. Ürün kokulu ve aromatik olduğu için aromalı matik deterjanlar arasındadır. Geliştirilmiş leke çıkarma kabiliyeti hakkında bilgi edinmek isterseniz, çevrimiçi olarak da alışveriş yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.