logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Soda Etkili Çamaşır Deterjanı Toz 9 kg

Bingo Soda Etkili Çamaşır Deterjanı Toz 9 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Soda Etkili Çamaşır Deterjanı Toz 9 kg

Bingo Matik 9 Kg

Temizlemesi kolay olmayan giysilerin bakımı eskisi kadar zor değildir. Bingo Matik 9 Kgile aradığınız temizliği hem kısa sürede hem de narin bir şekilde yapabilirsiniz.Kokusuz Çamaşır Tozu ile çamaşırlarınızı ağartmadan ve zarar vermeden makinede temizleyebilirsiniz. Bingo Matik 9 kg çamaşır deterjanı kullanarak, kahve lekeleri, çay lekeleri, kirler gibi inatçı lekeler her zaman kolayca ve hızlı bir şekilde temizlenmektedir. Hem de temizlenmesi kolaydır ve çamaşırlarınızı kolayca temizleyebilirsiniz.

Online sitemizdeki yıkama ürünleri bölümündeki Bingo matik toz çamaşır deterjanı, hipoalerjenik ve kokusuz olduğu için göze çarpıyor. Ciltte alerjik reaksiyonlara neden olmayan bu hipoalerjenik ürün, hassas ve alerjik cilt yapılarına sahip kişiler için özellikle uygundur.

En değerli varlığımız olan çocuklarımızın cilt yapısı çok hassastır. Aynı zamanda alerjik reaksiyonlara da açıktır. Parfümlü ve hipoalerjenik olmayan toz çamaşır deterjanları, hassas cilde ve çocuklara sahip kişilerde alerjik bir reaksiyona neden olabilir ve hipoalerjenik ve füzyonlanmamış çamaşır deterjanı kullanırken alerjik reaksiyona neden olma ihtimalleri düşüktür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.