logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 L

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 LAdet Fiyatı : 54,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 L

Ürün Adı: Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 L

İçindekiler: Rafine Ayçiçek Yağı

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Bunge Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-39-K-000065

Net Miktar: 1 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji (kJ/kcal)100 ml için 3397/826 Yağ (g)91,8 Doymuş yağ (g)10,1 Tekli doymamış yağ (g)24,8 Çoklu doymamış yağ (g)56,9 Karbonhidrat (g)0 Şekerler (g)0 Protein (g)0 Tuz (g)0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten korunarak saklanmalıdır. Delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağını kapatınız. Yağınızı içine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Hemen hemen her mutfakta göreceğiniz Ülker Bizim Ayçiçek Yağı, yemeklere lezzet katar. 1 litrelik özel şişesinde satılan ürün, hafif ve pratik olması nedeniyle kolay bir şekilde kullanılabilir. Kapağının kolay açılıp kapanabilir olması sebebiyle etrafa yağ damlatmadan işinizi halledebilirsiniz. Hamur işi, kızartma, pilav gibi farklı tariflerde Ülker ayçiçek yağını tercih edebilir, misafirlerinize birbirinden farklı tarifleri hazırlayabilirsiniz. Hafif şişesini dilediğiniz yere götürebilir, bu lezzetten hiçbir yerde mahrum kalmazsınız. Sevdiklerinize tadına doyum olmaz tarifleri hazırlayarak onların damaklarında hoş bir lezzet bırakabilirsiniz. Siz de ürünün avantajlardan yararlanarak bir veya birden fazla satın alabilirsiniz. Ayçiçek yağı ile hazırlayabileceğiniz salata, et ve sebze yemeklerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

Pratik Şişesi ile Öne Çıkan Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 Litre 

Belirli testlere tabi tutularak özenle paketlenen Ülker ayçiçek yağı, her zaman mutfaklardaki yerini alır. El değmeden ve hijyenik şartlarda üretilen ürün, sıcak ve soğuk yemeklerde kullanıma uygundur. Patates kızartmaları için onu gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Birçok tarifin ortaya çıkmasındaki en önemli etkenlerden birisi olan Ülker Bizim ayçiçek yağı 1 litre seçenekli şişesinde satışa sunulur. Ergonomik ve hafif yapıdaki şişe, yemeklerinizi hazırlarken en büyük yardımcınız olur.  Dilerseniz tuzlu hamur işinden tatlıya kadar pek çok tarifi hazırlayabilirsiniz. Böylelikle sofraları birbirinden farklı seçenekle donatabilirsiniz. Siz de onun lezzetinin farkına varmak istiyorsanız, hemen ürünü temin edebilirsiniz. Ülker Bizim’in avantajlı fiyatlarından yararlanarak ürünü bir veya birden fazla satın alabilirsiniz. Böylelikle bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. 
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.