logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 L

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 L


Adet Fiyatı : 37,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 L

Sofralarımıza gelen yemeklerin büyük bir kısmında kullanılan ayçiçek yağı, son derece özel bir ürün. Üretim aşaması oldukça detaylı. Özel toplanmış tohumlar, birçok makine içinden geçerek preslenmekte. Birtakım kimyasal testlere tabi tutuluyor. Ardından ise özel şişelere konuluyor. Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 1 Lt, hem özel kapağı hem de uzun süreli kullanıma dayanıklı olması ile dikkat çekiyor.

İnsan sağlığına bir zararı yok. Çünkü içindeki doymamış yağ oranı çok yüksek değil. Az olduğundan dolayı kötü sonuçları söz konusu değil. Beynin gelişimini daha iyi bir hale getirmekte. Ayrıca cildinizin çok parlak ve genç görünmesini sağlıyor. Saçlarınızı beslemesi ile dikkat çekmekte. Bu yönü ile faydaları oldukça fazla.

Ayçiçek yağını mezelerde kullanabilirsiniz. Lezzeti arttırırken, harika bir aroma katacaktır. Açık sarı renkli olan bu ürün aynı zamanda hamurdan yapılan her türlü yiyecek için de ideal. Şüphesiz ki en fazla kızartmalarda kullanılmakta. Bizim toptan sitesi üzerinden siparişini vereceğiniz ürün kısa süre içinde size yollanıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.