logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Link Çilek Aromalı İçecek 200 ml 15'li

Link Çilek Aromalı İçecek 200 ml 15'liKoli Fiyatı (15 Adet) : 85,50 TL
Birim Fiyat: 5,70 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Link Çilek Aromalı İçecek 200 ml 15'li

Link Çilek Aromalı İçecek 200 Ml

Çilek tadından hoşlananlar için ideal olabilecek bir içecek türü olan Link Çilek Aromalı İçecek hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından oldukça seviliyor. Günün her saatinde tüketilebilen bu içecek aynı zamanda atıştırmalık çeşitleri ya da çerezle birlikte de tüketime uygun.

Link Çilek Aromalı İçecek bol miktarda B vitamini içeriyor. Dolayısıyla çocukların ya da yetişkinlerin B vitamini ihtiyacını karşılamak için de ideal bir içecek tercihi olabilir.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 15 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinde mevcut. Sadece tek tıkla, en kısa sürede ürünün kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.