logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Halk Yarım Yağlı UHT Süt 1 L

Halk Yarım Yağlı UHT Süt 1 L


Adet Fiyatı : 11,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Halk Yarım Yağlı UHT Süt 1 L

Halk Süt Uht Yarım Yağlı

Halk süt sağlıklı içerikleri ve dünya standartlarında üretim tesisleri ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Sunulan süt ve süt ürünleri günlük hayatımızda muhakkak yer vermemiz gereken b,ir yapıdadır. Özellikle bu süreç içerisinde sunulan ürünlerin paketlenmesinden temin edilmesine kadar tam donanımlı yapısının sunulması markanın güvenilirliğini artırır.

Halk Süt içerisinde bulundurduğu vitamin ve mineraller ile beslenme düzeninizin eksiksiz bir hale gelmesi için muhteşem bir seçenek olacaktır. Halk Süt tarafından temin edilen ürünlerin paketlenmesi, sterilize edilmesi ve müşterilere iletilmesi kaliteden ve sağlık koşullarına uygunluktan taviz verilmeden hazırlanır.

Halk Süt Uht Yarım Yağlı şeklinde paketlenen ürünlerimize toptan ya da perakende erişim sağlayabilirsiniz. Bütün bu erişim işlemleri sırasında sizin evinize kadar indirimli fiyatlar üzerinden oluşturduğunuz sepetiniz gönderilecektir. Bizim Toptan tüm ürünleri tek bir sorun dahi meydana gelmeden evinize kadar temin edecektir. Toptan ve perakende satış için farklı ve avantajlı imkanlar sunan bu marka sayesinde karınızı en yüksek seviyeye çekebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.