logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Yarım Yağlı Süt 1 L
  • resm İçim Yarım Yağlı Süt 1 L

İçim Yarım Yağlı Süt 1 LAdet Fiyatı : 31,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 382,80 TL
Birim Fiyat: 31,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Yarım Yağlı Süt 1 L

İçim Süt Yarım Yağlı

Süt üretim noktasında alanında öncü markalardan biri olan İçim Süt Yarım Yağlı hali hazırda sektöründe hatırı sayılır bir yere sahiptir. Besin değeri yüksek sütleri bizlere sunan İçim Süt ile pek çok insan gibi siz de günlük süt ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Gerek sizin gerekse çocuğunuzun beslenmesinde önemli bir değere sahip olan süt ihtiyacınızı, diğer pek çok insan gibi İçim Süt Yarım Yağlı ile sağlayabilirsiniz. En doğal, taze ve temiz bir şekilde değerli tüketicisi ile buluşan İçim Süt, pek çok farklı şekilde tüketilebilir.

İçim Süt Yarım Yağlı ile tatlılar, yemekler, özel yemek sosları, mezeler vs… gibi pek çok yemeği kolayca hazırlayabilirsiniz. Lezzetli tadı ile çocukların sen sevdiği süt olan İçim Süt Yarım Yağlı sayesinde çocuğunuza süt içme alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Siz de hala İçim Süt Yarım Yağlı ile tanışmadıysanız, en yakın zamanda bu benzersiz sütü tadarak beslenme rutinlerinize sütü ekleyin. Süt içmek sağlıklı olmanın bir numaralı adımıdır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.