logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Sütaş Yarım Yağlı Süt 1 L

Sütaş Yarım Yağlı Süt 1 L


Adet Fiyatı : 14,75 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 177,00 TL
Birim Fiyat: 14,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Yarım Yağlı Süt 1 L

Sütaş Süt Yarım Yağlı Uht

Sütaş süt yarım yağlı uht 1lt ürününü sitemizden toptan olarak satın alabilirsiniz. Süt ürünleri dengeli ve iyi beslenme için tüketilebildiği gibi birçok yemek ve tatlıda da kullanılmaktadır. Süt ürünlerinin bir kısmı az yağlı, yağsız veya yarım yağlı olarak satılmaktadır. Yarım yağlı sütler diyet ürünler kategorisindedir.

Sütaş süt yarım yağlı ürün, özel paketi içinde satılmaktadır. Paket, ürünü uzun süre taze tutmak üzere tasarlanmıştır. Paket açılmadığı sürece son kullanma tarihine kadar ürün tazeliğini korur. Uzun ömürlü süt ürünlerindendir.

Sütü tek başına tüketebileceğiniz gibi birçok tatlı için de kullanabilirsiniz. Birçok yemeğin tarifinde de süt bulunmaktadır. Yağlı süt tüketimi eski dönemlere göre azaldığından artık yağı azaltılmış sütler de üretilmektedir. Sütaş yarım yağlı süt de Bizim Toptan mağazamızda ekonomik fiyatlarla satılmaktadır.

Sitemizin Türkiye’nin her şehrine kargo hizmeti bulunmaktadır. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra ürün kargo şirketine teslim edilecektir. Toptan satın alımlarda birim fiyatlar piyasa ortalamasına göre son derece avantajlıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.