logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim UHT Süt 1 L

İçim UHT Süt 1 LAdet Fiyatı : 41,25 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 495,00 TL
Birim Fiyat: 41,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim UHT Süt 1 L

İçim Süt Uht

Süt ve süt ürünleri hepimiz için sağlıklı beslenmenin en önemli anahtarlarının başında gelmektedir. Süt ürünlerinde temin ettiğiniz mamulün dünya standartlarında tesislerde üretilmesi gerekir. Sunulan ürünlerin sağlık koşullarına uygun üretildiğinden, temin edildiğinden ve kutulandığından emin olmalısınız. İçim süt bu konuda ülkemizde güvenerek satın alım gerçekleştirebileceğiniz markalar arasında yer alır.

İçim süt dileyen kişiler için tam yağlı, yarım yağlı ve light şekilde de tasarlanmıştır. Hatta laktoz intoleransı olan kişiler için özel işlemlerden geçirilmiş laktozsuz sütler de satışa sunulmuştur. Satın alımınızı bu şekilde sorunsuz biçimde tamamlayabilirsiniz. Çocuklar için besleyici anne devam sütleri de kalitesi ile memnuniyet yaratmaktadır.

İçim Süt Uht şeklinde satışa sunulurken daha toplu şekilde satın alım yapmak isteyen kişiler için kolilenmiş bir biçimde de hazırlanmıştır. Bu konuda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için toptan ve perakende şekilde alım yapacak müşterilerimize özel kampanyalar düzenlenmeye devam etmektedir. Bizim Toptan aracılığı ile satın alımınızı tamamladığınız zaman elde edeceğiniz kalite, satın alım süreci ve üstün müşteri memnuniyetinin farkına varacaksınız.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.