logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Laktozsuz Süt 1 L

İçim Laktozsuz Süt 1 LAdet Fiyatı : 39,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 478,80 TL
Birim Fiyat: 39,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Laktozsuz Süt 1 L

İçim Laktozsuz Süt

Bir evin olmazsa olmazlarından biri süttür. Artık laktozsuz süt tercih ediliyor. Hem daha sağlıklı hem de daha hafif. Hem tatlılarda kullanabiliyor hem de direkt tüketebiliyorsunuz. İçim laktozsuz süt satın almak için marketleri gezmenize gerek yok. Bizim Toptan internet sitesine gelerek alışveriş yapabilirsiniz. Biz de ürünü hemen kapınıza kadar getiririz.

Laktozsuz olduğu için şeker hastaları rahatlıkla içebiliyor. Aynı zamanda sadece direkt içmek için kullanmak zorunda değilsiniz. Tatlılarda, tuzlularda, pastalarda ve böreklerde de bu ürünü rahatlıkla tüketebiliyorsunuz. Sadece kendiniz için değil, çocuklarınız için de tercih edebiliyorsunuz.

Ambalajı sayesinde hemen tüketilmesi gerekmiyor. Birkaç gün sütün tazeliğini muhafaza eden ambalaj, sağlığınıza da zarar vermiyor. Ürünün üzerinde son tüketim tarihi yazıyor. Son tüketim tarihine kadar ürünün mutlaka tüketilmesi gerekiyor. Hem büyükler hem de küçükler bu ürünü rahatlıkla tüketebilir. İnternet üzerindeki talepleriniz doğrultusunda sütü hemen evlerinize kadar ulaştırıyoruz. İnternetten alışveriş yapmak marketlerde sıra beklemekten çok daha kolay bir hal alıyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.