logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çizi Kraker 70 g
  • resm Ülker Çizi Kraker 70 g

Ülker Çizi Kraker 70 gKoli Fiyatı (24 Adet) : 174,00 TL
Birim Fiyat: 7,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çizi Kraker 70 g

Ülker Çizi Kraker

“Atıştırın açlığınızı yatıştırın” sloganıyla piyasaya sürülen Ülker çizi kraker, sevilen lezzetlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Öğle aralarında, ara öğünlerde ya da aile toplantılarında tercih edilen kraker, son derece çıtır ve taze bir lezzete sahiptir. Özel olarak paketlenmesi nedeniyle kısa sürede bozulmaz ve raf ömrü uzundur.

Beş çayında ya da açlık hissi oluştuğunda tercih edilebilecek olan kraker, sağlık açısından zararlı olmayan malzemelerden üretilmiştir. Hafif olması nedeniyle herkesin damak zevkine uygundur. Çayın yanına en çok yakışan atıştırmalıklardan bir tanesi olarak bilinir.

Sipariş vermek ya da koliyle satın almak isteyenler adına Bizim toptan market online sitesi avantajlıdır. Koli içerisinde en fazla 24 adet kraker paketi bulunur. İnternet mağazamızdan satın aldığınız tüm yiyecekler, hızlı ve pratik şekilde adresinize teslim edilir. Markette alışveriş yaparak vakit kaybetmek istemeyenler açısından online platform her zaman daha zahmetsiz ve aynı zamanda kolaydır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.