logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çiziviç Peynirli Sandiviç 82 g 24'lü
  • resm Ülker Çiziviç Peynirli Sandiviç 82 g 24'lü

Ülker Çiziviç Peynirli Sandiviç 82 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 249,60 TL
Birim Fiyat: 10,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çiziviç Peynirli Sandiviç 82 g 24'lü

Ülker Çiziviç Peynirli 

Hafif ve aynı zamanda lezzetli atıştırmalıklardan bir tanesi olan Ülker çiziviç peynirli herkesin damak tadına uygundur. Peynirli aroması ve çıtır krakeri sayesinde ağızda kolayca dağılır. Beş çaylarında, ara öğünlerde ya da öğleden sonra çayın yanında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

Özel olarak paketlenen çiziviç, açılmadığı sürece ilk günkü tazeliğini korur. Raf ömrü uzun olan ürünler arasında olduğundan dolayı tüketme aşamasında sorun yaşanmaz. .’lık paketler halinde üretilmesi nedeniyle taşımak kolaydır. Bir koli sipariş verilmesi durumunda ise içerisinde en fazla çiziviç bulunur.

Tokluk hissi vermesi nedeniyle çiziviç peynirli her zaman popülerliğini korur. “Atıştır açlığını yatıştır” sloganıyla piyasaya sürülen ürün, gençlerin ve çocuklarında damak zevkine hitap eder. Bizim toptan market online sayfamızdan satın alınması durumunda ise gönderim işlemleri kısa sürer. Alınan tüm parçalar, en hızlı şekilde adrese teslim edilir. Market alışverişine fırsatı olmayanlar için online sayfa her zaman daha avantajlı ve pratiktir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.