logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg
  • resm Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg

Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kgAdet Fiyatı : 129,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 519,60 TL
Birim Fiyat: 129,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 4 kg

Pril Klasik Limon 4 Kg

Bulaşık yıkamaya ayırdığınız zamanı kısaltmak isterseniz Pril Klasik Limon gibi güçlü bir bulaşık deterjanını tercih edebilirsiniz. Yoğun limon aromasına sahip olan ürün sadece yıkamakla kalmıyor, bulaşıklarda oluşan yemek kokularını da anında gideriyor. Ürün elde bulaşık yıkama için ideal bir içeriğe sahip.

Toplam 10 binden fazla tabak yıkayabileceğiniz ürün anında köpürür. Böylece kirleri çok daha hızlı bir şekilde arındırır. Pril Klasik Limon ön yıkama yapmanıza gerek bırakmaz. Temizlik ve parlaklık sunan ürün Türkiye’nin ilk bulaşık deterjanı markasının bir klasiği.

Bizim Toptan mağazamızın bulaşık deterjanı kategorisinde bulunan ürün adresinize 1 adet şeklinde ulaştırılıyor. Plastik ambalaj içerisinde 4 kg bulaşık deterjanı bulunuyor. Temizliği çok daha kolay kılan tüm ürün çeşitlerini mağazamızda bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.