logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 16'lı

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 16'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 16'lı

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 16 lı

Bir P&G markası olan Fairy, zorlu yemek kirlerinde 1 numara! Bulaşık makinenizin dostu olan Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti ile bulaşıklarınız hiç olmadığı kadar temiz ve parlak!

3 sıvı bölmesi sayesinde; zorlu lekeleri bulaşıklarınızdan söker atar. Hepsi bir arada özelliği ile makinenizde başka bir ürün kullanmanıza gerek kalmaz. Bulaşık makinenizin dostu, Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 16’lı ambalajının sıvı deterjanı sayesinde makinenizde çabukça çözünür, açılmadan kullanılan tabletleri ile temas etmeden makinenize yerleştirebilirsiniz.

İnatçı yemek artıklarının yanı sıra bulaşıklarınızda, su lekesi dahi bırakmadan; ekstra parlaklık sağlayarak parlamasını sağlar. Siz de bu harika ürünü denemek isterseniz zahmetsiz bir şekilde sepetinize ekleyebilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Bizim Toptan Market’ten uygun fiyat ve kaliteli ürün avantajıyla Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 16’lı ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. Güvenli ödeme, güvenli paket ve güvenli alışverişler için Bizim Toptan Market’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En uygun fiyat ve en iyi hizmet!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.