logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 1,35 kg
  • resm Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 1,35 kg

Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 1,35 kg


Adet Fiyatı : 31,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 309,50 TL
Birim Fiyat: 30,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 1,35 kg

Pril Max Limon 1440 Gr

Bulaşık yıkamaya ayırdığınız zamanı kısaltmanın yollarından biri de güçlü bir deterjan kullanmak. Pril Max Limon tercih edebileceğiniz deterjan çeşitleri arasında yer alıyor. Limonun kir çıkaran etkisinden faydalanılarak üretilen deterjan kısa sürede sonuç almanızı sağlar.

Pril Max Limon açılıp kapanabilen kapaklı ambalaj içerisinde kullanıma sunuluyor. Ambalaj içerisinde 1440 gr bulaşık deterjanı yer alıyor. Pratik kullanım şekli ile dikkat çeken ürün bol köpük ile bulaşıkların kısa sürede temizlenmesini sağlıyor. Aynı zamanda parlak bir sonuç elde etmek de mümkün.

Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinde yer alan ürün sık tercih edilen ürün çeşitlerinden biri. 1 adet olarak kullanıma sunulan ürün limon kokusunu ve ferahlığını son damlasına kadar koruyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.