logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 g
  • resm Pril Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 g

Pril Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 gAdet Fiyatı : 49,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 998,00 TL
Birim Fiyat: 49,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Elma Bulaşık Deterjanı Sıvı 675 g

Pril Elma, çoğunluğun severek kullandığı bir üründür. Zorlu yağ lekelerinde, kurumuş yemek artıkların da ya da tencerede biriken yanmış kirler de güçlü formülü ile muhteşem bir temizleme sağlanır.
Pril Elma, mutfaklarda değişmeyen deterjan olarak kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan elma aroması da bulaşıklar yıkanırken, muhteşem meyveli bir koku bırakmaktadır. Elde yıkanılan bulaşıklara uygun bir formül ile hazırlanmıştır. Saatlerce kirlerin çıkması için uğraşmak yerine kısa bir sürede temizleme sağlanır.
Çoğunluğun tercihinde olan deterjan, en zorlu kirler de gözle görülen bir etki sağlamaktadır. Bulaşıklarınızda derinlemesine bir temizleme etkisi isteyenler için aranılan bir üründür. Kızartma yapılan tencereler ya da dibi yanmış tepsilerin temizlenmesinde oldukça doğru bir tercih!
İçeriğinde zararlı kimyasal bileşenler bulunmaz. Bu sebeple ellerinizin tahriş olması ya da soyulma gibi durumların yaşanılması mümkün değildir. Yoğun kıvamı sebebiyle çok az kullanımda bile, birçok bulaşık yıkanabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.