logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Limon Sıvı Bulaşık Deterjanı 650 ml

Fairy Limon Sıvı Bulaşık Deterjanı 650 mlAdet Fiyatı : 44,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 859,00 TL
Birim Fiyat: 42,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Limon Sıvı Bulaşık Deterjanı 650 ml

Fairy Bulaşık Deterjanı Limon 650 Ml

Elde bulaşık yıkama için ideal ürünler arasında bulunan Fairy Bulaşık Deterjanı Limon ferah kokusu ve güçlü formülü ile sizin de beklentilerinizi karşılayabilir. Bulaşıklarınızı suda bekletmenize gerek bırakmadan kolayca temizlemenizi sağlayan ürün yoğun bir köpüğe sahip. Bu sayede az miktarda kullanım tüm bulaşıkların temizliğinde yeterli olabiliyor.

Fairy Bulaşık Deterjanı Limon en zorlu yağları dahi anında bulaşıklardan arındırır. Komple bir hijyen sağlayan ürün hoş bir limon kokusuna sahip. Bu sayede yıkadığınız malzemelerde oluşmuş kötü kokuyu da yok eder.

Pratik bir tasarıma sahip olan ambalaj içerisinde 720 ml bulaşık deterjanı bulunuyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinde bulabilirsiniz. Mutfakta geçirdiğiniz zamanı minimum seviyeye indirgeyecek tüm ürünler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.