logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Süzz Limon Aktif Bulaşık Deterjanı Sıvı 750 ml

Süzz Limon Aktif Bulaşık Deterjanı Sıvı 750 mlAdet Fiyatı : 32,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 395,40 TL
Birim Fiyat: 32,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Süzz Limon Aktif Bulaşık Deterjanı Sıvı 750 ml

İçeriğindeki aktif madde ve özel enzimler sayesinde üstün temizleme gücüne sahip olan Süzz Aktif Bulaşık Deterjanı  inatçı kirleri ve zorlu yağları söküp atar. Yemek artıklarını ovmaya gerek kalmadan temizler.
Mükemmel limon kokusu ile bulaşıklara ferahlık katar. Özel formülü sayesinde bulaşıklarda ön yıkama yapmaya gerek kalmadan göz alıcı temizlik sağlar. Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen ürün formül ile ciltte doğal koruyucu tabakayı destekler ve ellerin kurumasını önler.
Yüksek yağ çözücü gücüyle temiz bulaşıklar sunar. Türkiye'nin en çok tercih edilen elde bulaşık yıkama deterjanı olan Bulaşık Deterjanı içeriğindeki güçlü temizleyiciler ile inatçı yağı ve kiri kolaylıkla temizleyerek kusursuz sonuçlar elde etmeyi sağlar.
Ovalamadan ve güç harcamadan mükemmel temizliğin keyfini sunar. Derinlemesine ve benzersiz mükemmel temizliğin yanı sıra göz alıcı parlaklık için mutfaklardaki en büyük yardımcınızdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.