logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Niğde Gazozu 250 ml 6'lı
  • resm Niğde Gazozu 250 ml 6'lı

Niğde Gazozu 250 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 54,00 TL
Birim Fiyat: 9,00 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 216,00 TL
Birim Fiyat: 9,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Niğde Gazozu 250 ml 6'lı

Niğde Gazozu 250 Ml

Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilen Niğde Gazozu serinlemek istediğinizde tercih edebileceğiniz gazoz çeşitleri arasında bulunuyor. Çocuklar tarafından da sevilerek tüketilen bu içecek yemeklerle birlikte de tercih edilebilir.

Niğde Gazozu su, şeker, asitlik düzenleyici, karbondioksit, koruyucu ve frambuaz aroması içeriyor. İdeal oranda ayarlanmış bu karışım muhteşem bir içeceğe dönüşüyor ve damaklarınızı şenlendiriyor. İçecek her 100 mil içerisinde 23,90 gr karbonhidrat barındırıyor.

Ambalaj içerisinde 250 ml gazoz bulunuyor. Her biri 250 ml olan 24 adetlik paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü siz de deneyebilirsiniz. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının gazoz kategorisi içerisinde yer alıyor. Yalnızca bir tıkla adresinize en kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.