logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sunny Portakal Pet 2,5 L

Sunny Portakal Pet 2,5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sunny Portakal Pet 2,5 L


Sunny pet portakal ferah içecekleri sevenler için harika bir tercihtir. Bir asitli içecek çeşidi olsa da Sunny portakalın diğerlerinden farkı, çok fazla asit ve gaza sahip olmamasıdır. Genellikle kolalar çok fazla asit barındırır. Ancak bu içecek herkesin rahatlıkla içeceği kadar asit miktarına sahiptir. Oldukça ferah ve lezzetli bir aroması vardır.
Sunny pet portakal yazın vazgeçilmezleri arasında yer alsa da kışın da rahatlıkla tercih edilecek bir içecektir. Ferahlık hissini sizlere sunan bir tadı vardır. Aşırı asit bulunmadığı için çocuklarınıza da gönül rahatlığı ile içirebilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile bu eşsiz lezzete sahip olan pet portakal içeceği tedarik edebilirsiniz. Hem kokusu hem de tadı gerçek portakal tadı ile aynıdır. Çocuklardan gençlere kadar herkesin rahatlıkla içeceği bir tadı barındırır. Yemeklerden önce ve sonra olduğu gibi yemek eşliğinde de içilebilir. Birçok yemeğin yanına eşlik edecek bir lezzeti vardır. Sitemizde sadece tek bir tıkla sepete atıp kısa sürede bu nefis lezzete sahip olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.