logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fanta Portakal Pet 1 L

Fanta Portakal Pet 1 LAdet Fiyatı : 25,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 306,00 TL
Birim Fiyat: 25,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fanta Portakal Pet 1 L

Fanta Portakal Pet 1 Lt

1985 yılında tanıştığımız Fanta Portakal Pet ambalajı içerisinde damaklarınızı şenlendirmeye hazır. Muhteşem bir portakal aromasına sahip olan içecek soğuk olarak tüketilmeli. Atıştırmalıkların yanında içebileceğiniz gibi akşam yemeklerinize eşlik etmesini de sağlayabilirsiniz.

Fanta Portakal Pet pikniklerin de vazgeçilmez içeceklerinden biridir. Ayrıca konuklarınıza leziz bir içecek ikram etmek istediğinizde de tercih edebilirsiniz. Sıcak havalarda serinlemek için soğuk olarak tüketebileceğiniz içeceğin pet ve kutu ambalajları da geri dönüşümlü.

İncelediğiniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyveli içecek kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Açılıp kapanabilen kapaklı pet şişe içerisinde 1 litre ürün yer alıyor. Sevdiğiniz tüm içecek çeşitleri için Bizim Toptan internet mağazasını tercih etmeniz yeterli olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.