logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çamlıca Portakal Pet 1,5 L

Çamlıca Portakal Pet 1,5 LAdet Fiyatı : 27,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 330,00 TL
Birim Fiyat: 27,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çamlıca Portakal Pet 1,5 L

Çamlıca Portakal Pet 1,5 Lt

Çamlıca Portakal Pet 1,5 Lt: Taze bir lezzet sunan portakal pet şişe her kesim tarafından içilmektedir. Aynı zamanda geleneksel mutfaklara neşe ve mutluluk getiren bir içecektir. Bahçelerde toplanan portakallar fabrikalardan geçerek masalara ulaşmaktadır. 

Her yerde bulabileceğiniz portakal pet şişe birçok bardaklık bir içim sunmaktadır. Hem taze hem de enfes bir lezzet sunar. Kendine özgü aroması ve tadıyla yemeklerin yanında içilecek nefis içeceklerden biridir. Özellikle yaz aylarında içinizi ferahlatarak serinleme sağlayacaktır. 

Kullanım kolaylığı sağlayan pet şişesiyle hızlı ve pratik bir şekilde içme fırsatı sağlamaktadır. Yemeklerin yanında içilen portakal pet şişe enerji vererek mutlu sofralara başlangıç oluşturmaktadır. Her yaştan ve kesimden insanın tercihi olarak içilmektedir. 

Taze portakal meyvesini hem kokusuyla hem de içeriğiyle hissettirerek neşeli sabahların en güzel tercihlerinden biridir. Kullanım konusunda kolaylık sağlayarak hızlı ve pratik içimlere fırsat tanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.