logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fanta Portakal Kutu 330 ml 24'lü

Fanta Portakal Kutu 330 ml 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 444,00 TL
Birim Fiyat: 18,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fanta Portakal Kutu 330 ml 24'lü

Fanta Portakal Kutu 330 Ml

Serinleten bir içecek çeşidi olan Fanta Portakal Kutu ambalajı ile çok daha pratik bir tüketim şansı sunuyor. Ürün portakal lezzetini derinlemesine yaşayabileceğiniz bir içecek. İlk yudumdan itibaren serinleten bu içeceği günün herhangi bir saatinde tüketebilirsiniz.

Fanta Portakal Kutu portakal suyu konsantresi, su, şeker, asitliği düzenleyici, karbondioksit, aromalı kıvam arttırıcı ve antioksidan gibi bazı bileşenlerden elde ediliyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından sevilen bu içeceğin soğuk olarak tüketilmesi öneriliyor.

Ambalaj içerisinde 330 ml ürün mevcut. Bizim Toptan internet mağazasının meyveli içecek kategorisinde yer alan ürün her biri 330 ml olan 24 adetlik koli şeklinde kullanıma sunuluyor. Severek tükettiğiniz tüm içecek çeşitlerini internet mağazasında bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.