logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sprite Limon Aromalı Gazoz 1 L
  • resm Sprite Limon Aromalı Gazoz 1 L

Sprite Limon Aromalı Gazoz 1 LAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 358,80 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sprite Limon Aromalı Gazoz 1 L

Sprite Pet 1 Lt

Sprite Pet ferahlatma özelliğiyle eşsiz bir tattır. Asitli oluşu oldukça ferahlatır. Sandviçlerin, yemeklerin ve hemen hemen her tatlının yanına eşlik edebilen bir içecektir. 

Sıcak havalarda serinletirken keyfe keyif katar. Özel günlerde ve piknik gibi aktivitelerde severek içilir. Severleri bu içeceğe alıştıkları zaman yerini hiçbir içecekle dolduramazlar. Sıcak günlerin aranan içeceğidir sprite pet. 

Mutfaklarda yerini aldıktan sonra elleri hep bu içeceğe gidebilir ferahlamak isteyenlerin. Yemeklerden sonra oluşan mide şişkinliğinin en iyi dostudur. Asitli oluşu mide şişkinliğine çok iyi gelir. Bu yüzden yemeklerin yanına sprite pet tercih etmek şişkinliğe sebep olmayacaktır. 

Sprite pet hafif ve mideyi baymayan bir içecek olduğu için yaz günlerinin kurtarıcısıdır. Yaz günlerinde bir içecekle serinlemek isteyenlerin çözümü sprite pettir. Tadı, hafifliği ve serinletme hissiyle akıllarda yer eder. Sprite pet bir kere içenlerin vazgeçilmezi olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.