logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Maltana Armut Aromalı Malt İçecek 250 ml 12'li

Maltana Armut Aromalı Malt İçecek 250 ml 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 214,80 TL
Birim Fiyat: 17,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Maltana Armut Aromalı Malt İçecek 250 ml 12'li


Maltana Armut Aro.Malt İçecek aslında sağlık açısından yararı olani insanların düşüncesine rağmen tamamen alkolsüz ve faydalı bir içecektir. Maltın ne olduğunu öğrenmek, faydalarını bilmemize yardımcı olur.
Malt, filizlenmiş ve kavrulmuş bir tahıldır. Çoğu insan malt içeceklerin alkol içerdiğini düşünür. Ancak bu içecek fermente edilmez. Bu nedenle içecek alkol içermez.
Ancak malt bazı içecekler alkol içerebilir. Bu nedenle her zaman bu içeceklerin etiketlerini alkol açısından kontrol etmelisiniz. Malt içecekleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da yaygın olarak kullanılan içeceklerdir.
Maltana Armut Aro.Malt İçecek faydaları ve yüksek enerji değerleri nedeniyle özellikle sporcular tarafından tüketilmektedir.
Bağışıklığı güçlendirir: Maltlı içecekler bağışıklık sistemini destekler. Hematopoetik özelliklere sahiptir.
Enerji Verir: Malt içecekler bol besin değerleri sayesinde enerji sağlar. Enerji veren anneler, özellikle bebeklerine bakmaktan yorulmuş olanlar, süreci daha kolay atlatmalarına yardımcı olur. Enerji veren bir özelliği vardır.
Malt içecekleri bu bağlamda önem taşır. Hayat stili olarak benimsenmek istendiği vakit çok fazla sağlık yararı bulundurmaktadır.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.