logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Black Bruin Enerji İçeceği 500 ml 24'lü

Black Bruin Enerji İçeceği 500 ml 24'lüPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Black Bruin Enerji İçeceği 500 ml 24'lü

Black Bruin Enerji İçeceği 500 Ml

Gün içinde yaşanan yorgunluktan şikâyet eden, enerji arttırmak isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Vücudun gerek duyduğu enerji seviyesi azaldıktan sonra yükseltmek için kullanılan Black Bruin Enerji İçeceği 500 Ml, ayrıca soğuk tüketildiğinde ferahlama ve maksimum bir tat deneyimi sunuyor. 

Black Bruin Enerji İçeceği, içerinde bulunan B Vitaminleri ve kafein bakımından oldukça zengindir. Zihnin uyarılması ve odak arttırmaya fayda sağlar. İçeriğindeki kafein uykusuzlukla mücadele etmede etkilidir. 

18 yaş altı çocukların kullanımı, besin değeri ve kafein seviyesinden dolayı uygun değildir. Alkol ile birlikte tüketmek tehlikelidir. Böbrek rahatsızlığı ve kronik hastalar için kullanılması tavsiye edilmemektedir. Soğuk tüketilmesi ve buzdolabında saklanması tavsiye edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.