logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Pötibör Bisküvi 175 g
  • resm Ülker Pötibör Bisküvi 175 g

Ülker Pötibör Bisküvi 175 gAdet Fiyatı : 19,00 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 243,20 TL
Birim Fiyat: 15,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Pötibör Bisküvi 175 g

Ülker Pötibör Bisküvi

Bisküvi ve çikolata denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan birisi olan Ülker, üretmiş olduğu bu ürün ile lezzeti sizlere sunuyor. Ülker Pötibör Bisküvi olarak satılıyor. Koli şeklinde piyasada bulunuyor. İçinde ise tam 16 adet bisküvi paketi bulunmakta.

Artık bir klasik haline gelmiş olan Ülker tadını bu üründe yakalamanız mümkün. Yıllara meydan okuyan ve hepimizin yakından bildiği paketi içinde. Günün her diliminde tercih edebilirsiniz. Kıtır kıtır yapısı ile dikkat çekiyor. Aniden gelen misafire hemen ikram etme şansınız var. Çay sohbetlerinin vazgeçilmez. Yıllardan beri aynı tat ve lezzet ile satılıyor.

Gün içinde karnınız acıktığı zaman ne yiyeyim diye düşünmenize gerek yok. Bir paket Pötibör ile açlığınızı hemen bastırmanız mümkün. Sindirimi çok kolay. İnsan vücudu için gerekli olan birçok maddeyi barındırıyor. Zararsız ve tüketilmesi basit. Bizim Toptan online satış mağazası üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Ürün kısa süre içinde kapınızda olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.