logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Katkat Tat Fındıklı 25 g 24'lü
  • resm Ülker Katkat Tat Fındıklı 25 g 24'lü

Ülker Katkat Tat Fındıklı 25 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 57,60 TL
Birim Fiyat: 2,40 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 345,60 TL
Birim Fiyat: 2,40 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Katkat Tat Fındıklı 25 g 24'lü

Ülker Kat Kat Tat Fındıklı 25 Gr

İçerisi bol miktarda kakaolu fındık kreması ile doldurulmuş olan harika bir atıştırmalık. Ülker Kat Kat Tat Fındıklı tek tüketimlik özel paketinde kullanıma sunuluyor. Bu lezzet dolgu kremadan hoşlananlar için gayet ideal bir tercih olabilir.

Ülker Kat Kat Tat Fındıklı fındık aromasını ve kokusunu yoğun olarak hissedebileceğiniz bir ürün. Dolgu kreması ilk lokmadan itibaren damaklarınızda bir lezzet şölenine dönüşüyor. Milföy hamurundan elde edilen dış katman ise fındık kremasının lezzetini taçlandırıyor.

Misafirlerinize de güvenle ikram edebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 25 gr ürün mevcut. Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisinde ürünü temin edebilirsiniz. Her biri 25 gr olan toplam 24 adetlik paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürün kapınıza kadar gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.