logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Katkat Tat Fındıklı 25 g 24'lü
  • resm Ülker Katkat Tat Fındıklı 25 g 24'lü

Ülker Katkat Tat Fındıklı 25 g 24'lüPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Katkat Tat Fındıklı 25 g 24'lü

Ülker Kat Kat Tat Fındıklı 25 Gr

İçerisi bol miktarda kakaolu fındık kreması ile doldurulmuş olan harika bir atıştırmalık. Ülker Kat Kat Tat Fındıklı tek tüketimlik özel paketinde kullanıma sunuluyor. Bu lezzet dolgu kremadan hoşlananlar için gayet ideal bir tercih olabilir.

Ülker Kat Kat Tat Fındıklı fındık aromasını ve kokusunu yoğun olarak hissedebileceğiniz bir ürün. Dolgu kreması ilk lokmadan itibaren damaklarınızda bir lezzet şölenine dönüşüyor. Milföy hamurundan elde edilen dış katman ise fındık kremasının lezzetini taçlandırıyor.

Misafirlerinize de güvenle ikram edebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 25 gr ürün mevcut. Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisinde ürünü temin edebilirsiniz. Her biri 25 gr olan toplam 24 adetlik paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürün kapınıza kadar gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.