logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alpella Harby Karamelli Bisküvi 25 g 24'lü

Alpella Harby Karamelli Bisküvi 25 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 98,40 TL
Birim Fiyat: 4,10 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpella Harby Karamelli Bisküvi 25 g 24'lü

Alpella Harby Karamelli Kaplamalı Bisküvi , günün herhangi bir saatinde açlık hissini bastırır. Çocuklarınızın beslenme çantasına doyurucu etkisi sebebiyle koyabilirsiniz.  Aynı zamanda iş yerinde de atıştırmalık olarak tüketilebilir.
Alpella Harby Karamelli Kaplamalı Bisküvi, ders çalışırken, evde herhangi bir aktivite gerçekleştirirken tüketilmektedir. Dizi izlerken, film seyrederken ya da çocuğunuz ile vakit geçirirken etkili bir atıştırmalıktır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple çocuklarınıza da güvenilir bir şekilde yedirebilirsiniz.
Karamel sevenler için vazgeçilmez bir tercih olmaktadır. Karamelin çikolata ile birleşimi ve bisküvi parçacıkları ile uyumu damaklarda doyumsuz bir lezzet oluşturmaktadır. Bu muhteşem tat 7'den 70'e herkesin tercihi olmaktadır.
Misafirlerinize ikram edebileceğiniz gibi gün içerisinde de tüketebilirsiniz. Beş çaylarında, çay ile birlikte tüketilebilir. Bunun beraberinde kahve yanında da harika bir lezzet oluşturur. Sütün çikolata ile harmanlanıp, karamel ile şekillendirilmesiyle oluşan bu tat sizin de vazgeçilmeziniz olmaktadır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.