logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dido Sütlü Frambuazlı Çikolata 37 g 24'lü

Ülker Dido Sütlü Frambuazlı Çikolata 37 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 240,00 TL
Birim Fiyat: 10,00 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 1440,00 TL
Birim Fiyat: 10,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dido Sütlü Frambuazlı Çikolata 37 g 24'lü

Ülker Dido Sütlü Frambuazlı

Ülker çikolatasının enfes tadı ile çıtır gofret yanına frambuaz eklenmesi ile ortaya çıkan Ülker Dido Sütlü Frambuazlı paketler halinde bulunmaktadır. Yoğun çikolata tadına sahip olan Dido içerisinde yer alan frambuaz tadı enfes bir ikili oluşturuyor.

İçerisinde yer alan frambuaz dolgusu ile sütlü çikolatanın birleşimi ortaya hafif bir lezzet çıkarıyor. Hem çikolata tutkunlarının beğendiği hem de meyve aroması sevenlerin beğendiği bu lezzet online mağazamızda yer almaktadır.

Tropik kakao ağacından elde edilen çikolatanın süt ile buluşması ile enfes sütlü çikolata çıkıyor. Sütlü çikolatanın kıvamı kokusu ve aroması mükemmel bir lezzet. İçerisinde yer alan çıtır gofret ve arasındaki frambuaz dolgusu ile çay ve kahve yanında mükemmel bir atıştırmalık olan Ülker Dido sütlü frambuazlı çikolatayı çikolata reyonunda bulabilirsiniz.

Ülker dido son tüketim tarihi paket üzerinde yer almaktadır. Son kullanma tarihine kadar tüm tazeliğini koruyan çikolata içerisindeki gofret de tazeliğini koruyacaktır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.