logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Benimo Lokmalık Çikolata 80 g 18'li

Eti Benimo Lokmalık Çikolata 80 g 18'liKoli Fiyatı (18 Adet) : 297,90 TL
Birim Fiyat: 16,55 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Benimo Lokmalık Çikolata 80 g 18'li

Eti Benimo Lokmalık

Eti benimo lokmalık bisküvide marshmallow, Hindistan cevizi ve çikolatanın uyumu damağınızda uzun süre etkisini sürdürebilecek güzellikte! Hem keyif için hem açlığını yatıştırmak amacıyla atıştırmalık isteyenler bu ürünü kolaylıkla yanlarında taşıyabilirler. Sıcak ya da soğuk birçok içeceğin yanına iyi eşlik eden bir bisküvidir.

Hindistan cevizli çikolatalı bisküvi marshmallowludur. Enfes tadı bisküvinin her malzemesi ile güzel bir uyum sağlamıştır. Aynı zamanda bisküvinin üst kısmı çikolata ile kaplıdır. Çikolata kaplamanın üzerinde ise Hindistan cevizi parçacıkları bulunmaktadır! Ürün karbonhidrat bakımından oldukça zengin ve enerji vericidir!

İlk ısırığınızla beraber yumuşak yapılı bisküvi diğer malzemelerle beraber karışıp ağzınızda dağılmaya başlar! Damaklarda tatlı ve son derece lezzetli bir tat bırakır! Çay ve kahve ile sevdiklerinize ikram edebilir, zevkle tüketebilirsiniz. Ayrıca meyve suyu, cola gibi soğuk içeceklerle beraber de tercih edebilirsiniz.

Yolda atıştırmalık olarak da size iyi eşlik edebilecek olan bu ürün buzdolabında saklandığında özellikle sıcak havalarda üzerindeki çikolatanın erimesini engeller. Boyut itibariyle bir lokmada yenebilir. Bir paket ve sitemizde paketler halinde satışa sunulmuştur.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.