logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çikolatalı Bitter Gofret 36 g 24'lü
  • resm Ülker Çikolatalı Bitter Gofret 36 g 24'lü

Ülker Çikolatalı Bitter Gofret 36 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 153,60 TL
Birim Fiyat: 6,40 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 921,60 TL
Birim Fiyat: 6,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolatalı Bitter Gofret 36 g 24'lü

Ülker Çikolatalı Bitter Gofret

Gerçek ve en taze kakao çekirdekleri ile üretilmiş Ülker Çikolatalı Bitter Gofret ’ı hiç denediniz mi? Eğer denemediyseniz, hemen denemeniz şiddetle tavsiye ediliyor.

Çikolatanın en saf hali Ülker Çikolatalı Bitter Gofrettir. Ve biliniyor ki, Ülker Çikolatalı Gofret sevmeyen yok. Hem de bu kez bitter çikolatalı. Eğer bitter çikolatalı olanını yerseniz ona kesinlikle ve kesinlikle aşık olacaksınız.

Ülker Çikolatalı Bitter Gofret yiyenlerin yedikçe yiyesi gelecek. Ülker Çikolatalı Bitter Gofret ’ın tadına asla doyum yok. 

Ağızda eriyen enfes bitter çikolatalı tadı, ısırıldığında kulağa gelen çıtırtı sesi… Ülker Çikolatalı Bitter Gofret yerseniz kesinlikle bağımlısı olacaksınız. Tam da şu an, bir çikolatanın bağımlısı olmanın tam zamanı. Hele ki bu çikolata, Ülker Çikolatalı Bitter Gofretse. Haydi siz de deneyin! Memnun kalacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.