logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alpella 3Gen Beyaz Çikolatali Gofret 28 g 24'lü

Alpella 3Gen Beyaz Çikolatali Gofret 28 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 153,60 TL
Birim Fiyat: 6,40 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 921,60 TL
Birim Fiyat: 6,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpella 3Gen Beyaz Çikolatali Gofret 28 g 24'lü

Alpella 3gen Beyaz Çikolatalı Gofret

Üçgen formunda kesilmiş olan ve ince gofret yaprakları ile çok daha leziz bir form kazanmış olan Alpella 3gen Beyaz Çikolatalı Gofret beyaz çikolata tadından hoşlananlar için son derece ideal bir ürün. Sütlü çikolata kaplaması çok daha lezzetli bir atıştırmalığa dönüşmesini sağlıyor.

Alpella 3gen Beyaz Çikolatalı Gofret 1 yıl süren ar-ge çalışmasının sonrasında tasarlandı ve üretildi. Bu lezzeti deneyenler tadından kolay kolay vazgeçemiyor. Doyurucu olan ürün açlığınızı gidermek için de tercih edilebilir.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Tekli olarak paketlenmiş ürün tek bir pakette tüketime sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisinden temin edebilirsiniz. Bu sayede ürün kapınıza kadar ulaşabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.