logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çokomilk 24 g 24'lü
  • resm Ülker Çokomilk 24 g 24'lü

Ülker Çokomilk 24 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 96,00 TL
Birim Fiyat: 4,00 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 576,00 TL
Birim Fiyat: 4,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokomilk 24 g 24'lü

Ülker Çokomilk

Adını içerdiği bol miktardaki sütten alan Ülker Çokomilk keyifli bir atıştırmalık. Çocukların da yetişkinler gibi severek tükettiği bu lezzet yumuşak kıvamı ile sizin de favoriniz olmaya aday. Gün içerisinde açlığınızı bastırmak ya da tatlı krizlerini yok etmek için tercih edebilirsiniz.

Ülker Çokomilk tek porsiyonluktur. Her 100 gramında % 4 oranında protein bulunuyor. Günlük protein ihtiyacınızın bir bölümünü karşılamak için de tercih edebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Her biri tekli olarak paketlenmiş ürün tek pakette tüketime sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz ve denemek istediğiniz tüm atıştırmalıklar Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.