logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alpella Harby Sütlü Bisküvi 25 g 24'lü

Alpella Harby Sütlü Bisküvi 25 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 120,00 TL
Birim Fiyat: 5,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpella Harby Sütlü Bisküvi 25 g 24'lü

Ürün Adı: Alpella Harby Sütlü Bisküvi 25 g 24'lü

İçindekiler: Sütlü Krema Dolgulu (%27), Kakaolu Dolgulu (%7,5), Sütlü Çikolata (%25,5) ve Bisküvi (% 6), kakao yağı, kakao kitlesi, fruktoz şurubu, kabartıcılar (amonyum bikarbonat, sodyum asit pirofosfat, sodyum hidrojen karbonat), (süt ürünü), tam yağlı süttozu Sütlü çikolata min.%30 kakao kuru maddesi ve min.%14 süt kuru maddesi kakao tozu (% 0,3), emülgatörler (ayçiçek lesitini, amonyum fosfatitler), tuz, aroma verici.

Alerjen Uyarısı: Eser miktarda fındık, yumurta, yer fıstığı, Antep fıstığı, susam, süt ürünü içerebilir

Menşei: Türkiye

Üretici: Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-27-K-007624

Net Miktar: 25 Gr e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için Enerji/Energy (kJ/kcal) 1944/463 Yağ/Fat (g) 15,9 - Doymuş Yağ/of which Saturates (g) 11,0 Karbonhidrat/Carbohydrate (g) 72,0 - Şekerler/of which Sugars (g) 36,5 Lif/Fibre (g) 2,7 Protein (g) 6,5 Tuz/Salt (g) 0,5

Ürün açıklamaları: (Özel muhafaza ve/veya kullanım koşulları.): Serin ve rutubetsiz yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Mamullerimizin hiçbiri domuz yağı ve katkıları içermez.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.