logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Dido Çikolata Kaplamalı Gofret 35 g 24'lü

Ülker Dido Çikolata Kaplamalı Gofret 35 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 86,40 TL
Birim Fiyat: 3,60 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 518,40 TL
Birim Fiyat: 3,60 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dido Çikolata Kaplamalı Gofret 35 g 24'lü

Ülker Dido Sütlü Çikolata Kaplamalı Gofret

Çıtır gofret lezzetini mükemmel çikolata kaplaması ile süsleyen Ülker Dido gofretler paketleri ile günün her saatinde tatlı krizlerini yatıştırabilmenizi sağlıyor. 1 koli içerisinde Ülker Dido Sütlü Çikolata Kaplamalı Gofret yer almaktadır.

Gofret kategorimizde yer alan uzun ömürlü Ülker Dido gofretlerinizi çay ve kahve saatlerinizde tüketebilir veya çantanızda taşıyarak gün içerisinde açlığınızı yatıştırabilirsiniz.

Hoş tasarıma sahip dış ambalajı ile göze de hitap etmeyi başaran Ülker Dido Sütlü Çikolata Kaplamalı Gofret siparişlerinizi bizlere Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden verebilirsiniz. Çıtır gofreti lezzetli çikolata kaplaması ile buluşturan Ülker Dido, uzun süre boyunca tazeliğini korur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.