logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hobby Çikolata Mini Bar 100x6 g

Ülker Hobby Çikolata Mini Bar 100x6 gAdet Fiyatı : 135,00 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 648,00 TL
Birim Fiyat: 108,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hobby Çikolata Mini Bar 100x6 g

Ülker Hobby Çikolata Mini Bar

Minik lezzet paketleri sizin de damaklarınızı tatlandırabilir. Ülker Hobby Çikolata Mini Bar formu ile dilediğiniz her an tüketebileceğiniz tek lokmalık bir lezzet. Konuklarınıza ikram edebileceğiniz en leziz ikramlıklar arasında yer alan ürün bol sütlü çikolata lezzetini sunuyor.

Ülker Hobby Çikolata Mini Bar fındık parçaları içeriyor. Yoğun kakao aroması, fındığın karşı konulamaz lezzeti ile buluşan çikolata sizin de kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Bu lezzete asla doyamayacaksınız.

Ülker Hobby Çikolata Mini Bar ambalajında ürün mevcut. Her biri tekli olarak ambalajlanmış ürün tek pakette tüketime sunuluyor. Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinden temin edebilir, adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Keyifle tüketebileceğiniz tüm ürünler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.