logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Piko Sütlü Çikolata 18 g 24'lü

Ülker Piko Sütlü Çikolata 18 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 33,60 TL
Birim Fiyat: 1,40 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 201,60 TL
Birim Fiyat: 1,40 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Piko Sütlü Çikolata 18 g 24'lü

Ülker Piko Sütlü Çikolata

Lezzetli bir atıştırmalık olan Ülker Piko Sütlü Çikolata paketlerindesütlü çikolata kaplı ve pirinç patladığı dolu çikolata bulunmaktadır. Çikolatanın içerisindeki çıtır pirinçler hoşunuza gidiyor ise Ülker’in Piko sütlü çikolatasını deneyebilirsiniz.

Tokluk hissinizin uzun süre kalmasını sağlayabilen Ülker Piko Sütlü Çikolata, lezzetli bir atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz bir çikolatadır. Ara öğünlerde de yiyebileceğiniz sütlü çikolataların kalori oranları düşük olduğu için diyetteyken de tüketebilirsiniz.

Çikolata kaplamalı kategorimizde yer alan çıtır pirinç patlaklı enfes tada sahip olan Ülker Piko Sütlü Çikolata siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı şekilde adresinize kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.