logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Metro Çikolata 50,4 g 18'li

Ülker Metro Çikolata 50,4 g 18'li


Paket Fiyatı (18 Adet) : 46,80 TL
Birim Fiyat: 2,60 TL
Koli Fiyatı (108 Adet) : 280,80 TL
Birim Fiyat: 2,60 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Metro Çikolata 50,4 g 18'li

Ülker Metro Büyük Boy %50

Ülker Metro Büyük Boy paketlerini istediğiniz her an yanınızda taşıyabilir ve sevdiklerinizle de bu lezzetli çikolataları paylaşabilirsiniz. Muhteşem karamelli lezzeti ile vazgeçemeyeceğiniz bir çikolata olacak olan Ülker Metro, büyük boy paketlerinde çikolatalar bulunmaktadır.

Çikolata kaplamalı kategorimizde paket halinde satışa sunduğumuz ürün içerisinde çikolata yer alıyor. Tokluk hissinizi uzun süre koruyabilecek etkiye sahip olan Ülker Metro Büyük Boy çikolatalar Bizim Toptan ayrıcalıkları ile sizleri internet mağazamızda bekliyor.

Siparişlerinizi bizlere internet mağazamız üzerinden vererek günün her saatinde yanında taşıyabileceğiniz ve afiyetle yiyebileceğiniz çikolatalara sahip olabilirsiniz. Ülker Metro çikolataları uzun süre muhafaza edebilmek için nemli ortamlardan uzak tutmanız yeterli olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.