logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hobby Çikolatalı Fındıklı Bar 25 g 24'lü

Ülker Hobby Çikolatalı Fındıklı Bar 25 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 96,00 TL
Birim Fiyat: 4,00 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 576,00 TL
Birim Fiyat: 4,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hobby Çikolatalı Fındıklı Bar 25 g 24'lü

Ülker Hobby Çikolatalı Fındıklı Bar

Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tükettiği Ülker Hobby Çikolatalı Fındıklı Bar tek porsiyonluk küçük ebatları ile dilediğiniz her yerde, her zaman yanınızda. Ürün konuklarınıza da ikram edebileceğiniz bir çikolata türüdür.

Ülker Hobby Çikolatalı Fındıklı Bar fındık parçaları içeriyor. İlk lokmadan itibaren fındığın karşı konulamaz lezzetini hissedebiliyor ve çikolata ile buluşmasından doğan tadını uzun süre damağınızda taşıyorsunuz. Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor.

Paket şeklinde satışa sunulan ürünün içerisinde her biri 25 gr olan 24 adet çikolata yer alıyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinden temin edebilir ve çok kısa zamanda adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Lezzet tedarikçiniz Bizim Toptan internet mağazası size bir tık kadar yakın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.