logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Albeni Tane Tane 29 g 24'lü

Ülker Albeni Tane Tane 29 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Albeni Tane Tane 29 g 24'lü

Ülker Albeni Tane Tane

Süt ile kaplanmış çikolatalardan üretilmekte olan Ülker Albeni Tane Tane aynı zamanda karamel kremasını da içerisinde barındırıyor. Tam bir enerji deposu olan Ülker Albeni Tane Tane paketleri içerisinde lezzetli bisküviler bulunuyor.

Lezzetli ve hoş görünümlü olan Ülker Albeni Tane Tane ürününü sizlere koli olarak sunmaktayız. Her bir koli içerisinde paket yer almaktadır. Türk kahvesi ile de nefis bir uyum sağlayan bisküvilerinizi dilerseniz çay ile birlikte de tüketebilirsiniz.

Çikolata kaplamalı kategorimizde yer alan Ülker Albeni Tane Tane Bizim Toptan internet mağazasından satın alabileceğiniz lezzetli ve enerji deposu olan bir bisküvidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.