logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Albeni Çikolata 52 g 18'li

Ülker Albeni Çikolata 52 g 18'liPaket Fiyatı (18 Adet) : 158,40 TL
Birim Fiyat: 8,80 TL
Koli Fiyatı (108 Adet) : 950,40 TL
Birim Fiyat: 8,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Albeni Çikolata 52 g 18'li

Ülker Albeni Çikolata Karamelli Bisküvi

Sağlıklı koşullar altında üretilen Ülker albeni çikolata karamelli bisküvi lik ambalajı ile satılmaktadır. Çıtır bisküvisinin üstündeki karamel tadı ile büyükten küçüğe herkesin sevdiği bu tat, günün en güzel atıştırmalıklarından biri. Her damak zevkine uyum sağlayan bisküvisi ve üzerindeki karamel tadıyla, büyük küçük herkesin sevdiği ürün, ekonomik boyu ve 18 adetlik kutusu ile ilgi görmektedir.

Karamel tadını sevenler için şimdi yenilenen kutusunda, elinizin altında her bulabileceğiniz Ülker Albeni tadını herkes deneyebilir. Çantanızın bir köşesinde saklayabileceğiniz paketiyle günün her saatinde sevdiklerinizle paylaşabilirsin.

Çay saati geldiğinde, ansızın bir misafir bastırdığında ya da çocuklarınıza verebileceğiniz bu tat, yoğun karamel tadından hoşlananlar için birebir. Albeninin yoğun karamel tadından hoşlananlar, daha büyük boyda ve 18 adetlik kutusunda, karamel lezzetine daha uzun süre devam edebilirler.

Atıştırmalık dünyasının en beğenilen bu çıtır lezzetine, canınızın her istediği anda ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, www.bizimtoptan.com.tr adresinden atıştırmalık bölümüne gelmeniz ve buradan çikolata&çikolata kaplamalı bölümünden, bu lezzete ulaşmaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.