logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadelle Çikolata Kaplamalı Gofret 35 g 24'lü

Tadelle Çikolata Kaplamalı Gofret 35 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 189,84 TL
Birim Fiyat: 7,91 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadelle Çikolata Kaplamalı Gofret 35 g 24'lü

Tadelle Çikolata Kaplamalı Gofret

Tadelle Çikolata Kaplamalı Gofret tamamen şeker pancarından elde edilmekte olan doğal şekerler ile üretilmektedir. Dış kısmında yer alan lezzetli çikolatası ile çıtır gofret kıvamını bir araya getiren Tadelle Çikolata Kaplamalı Gofret paketlerinin içerisinde taze ve lezzetli gofret bulunmaktadır.

Trans yağ içermeyen Tadelle gofretler, kimyasal reaksiyonlara sebep olabilen vanilya esansları kullanılmadan doğal bitkiler sayesinde elde edilebilen katkısız vanilyalar kullanılarak üretilir.

Aşırı sıcak, nemli ve kokulu ortamlardan uzak tutarak gofretlerinizi daha taze tutabilirsiniz. Çikolatanızı saklayabilmek için uygun sıcaklık derecesi 16 ile 18 derece arasıdır. Çikolata kaplamalı kategorimizde yer alan gofretleri Bizim Toptan internet mağazamızdan sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.