logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çubuk Kraker Susamlı 70 g 22'li

Ülker Çubuk Kraker Susamlı 70 g 22'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çubuk Kraker Susamlı 70 g 22'li

Ülker Çubuk Kraker Susamlı 

Krakerden beklediğinizden daha fazlasını sizlere sunabilen Ülker Çubuk Kraker Susamlı paketlerinin içerisinde lezzetli çubuk krakerler yer alıyor. Doyurucu ve gevrek bir lezzet olan Ülker Çubuk Kraker sayesinde daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Günün her anı yanınızda taşıyabileceğiniz Ülker Çubuk Kraker paketlerini atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Susam ile kaplanmış dış yüzeyi, kıtır kıtır yapısı ve lezzeti ile bağımlılık etkisi yapabilen Ülker Çubuk Kraker Susamlı ürününü sizlere koli şeklinde sunuyoruz.

Kraker kategorimizde yer alan her bir Ülker Çubuk Kraker Susamlı kolisi içerisinde susamlı kraker bulunuyor. İnternet mağazamız üzerinden tek bir tıklama ile siparişlerinizi vererek lezzetli susamlı krakerleri satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.