logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Çubuk Kraker 40 g 34'lü

Eti Crax Çubuk Kraker 40 g 34'lüKoli Fiyatı (34 Adet) : 125,80 TL
Birim Fiyat: 3,70 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Çubuk Kraker 40 g 34'lü

Eti Crax Çubuk Kraker

Eğlenceli ve keyifli bir atıştırmalık isterseniz tercih edebileceğiniz ürünler arasında Eti Crax Çubuk Kraker de bulunuyor. Son derece leziz bir tada sahip olan bu krakeri büyükler de çocuklar kadar seviyor. Gün içerisinde atıştırmalık olarak tüketebilir ya da açlığınızı bastırmak için tercih edebilirsiniz.

Eti Crax Çubuk Kraker çay ile muhteşem bir lezzete dönüşebiliyor. Pek çok kişi çay molalarını taçlandırmak için krakerin de bu keyifli molalara eşlik etmesini istiyor.

Ambalaj içerisinde 36 gr kraker bulunuyor. Her biri paket şeklinde kullanıma sunulan ürün tek tıkla kapınızda. Bizim Toptan internet mağazasının kraker kategorisinden temin edebileceğiniz bu lezzetin adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.