logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker 80 g 17'li

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker 80 g 17'liKoli Fiyatı (17 Adet) : 164,05 TL
Birim Fiyat: 9,65 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker 80 g 17'li

Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker

Baharat sevenlerin tercihi olan, Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker ile birlikte ağız tadınıza uygun olarak hitap edecektir. Ofiste, okul da, iş yeriniz de dilediğiniz yerde sizin ile birlikte yanı başınız da olacaktır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için kıtır kıtır olan lezzetiyle eğlenceli bir tat oluşturacaktır.

Damak zevkinize uygun Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker , açıldığı andan itibaren muhteşem baharat kokusuyla sizi mest edecektir. Tek bir baharat değil, bütün baharatların kokusunu dilediğiniz gibi alabileceğiniz harika bir keyif atıştırmalığıdır.

Arkadaşlarınızla paylaşırken onların da bu keyfi tatmasını sağlaya bilirsiniz. Yüksek ses kıtır kıtır kraker, alışveriş listeleriniz de yerini alacaktır. Yeni başlayanlar, müptelası olurken alışkanlık edilenlerin değişmez lezzetidir.  Eti Crax Baharatlı Çubuk Kraker masanız da her zaman yerini korumaya devam edecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.