logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Balık Mini Mısırlı Kraker 40 g 18'li

Eti Balık Mini Mısırlı Kraker 40 g 18'liKoli Fiyatı (18 Adet) : 108,00 TL
Birim Fiyat: 6,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Balık Mini Mısırlı Kraker 40 g 18'li

Eti Balık Mini Mısırlı Kraker.

Geçmişten günümüzde gelen bir lezzet olan Eti Balık Mini Mısırlı Kraker, aradan geçen onlarca seneye rağmen halen ilk günkü gibi büyük bir ilgi görmekte. Bilinen ve aranılan lezzete farklı bir tat eklenmiş durumda. Bunun yanı sıra yeni ambalajı da gözlerden kaçmıyor.

Mısırlı kraker sarı renkli olan bir ambalaj içinde dikkat çekiyor. Sağ üstteki yeni ibaresi gözlerden kaçmıyor. Ürünün en temel özelliği ise salt bir krakerden fazla olması. Çünkü içinde mısır yer almakta. Üstelik bu mısırlar ülkemizin en iyi ve en verimli olan tarlalarından toplandı.

Son derece başarılı bir biçimde harmanlanan mısır ve diğer hammaddeler, özel bir kalıptan geçirildi. Böylelikle balık şekli sorunsuz bir biçimde üretilmiş oldu. Eskisine göre daha küçük olan balıkların yenmesi ve tüketilmesi çok kolay. Kıtır kıtır özelliği sayesinde ağızda hemen dağılıyor.

Damakta bırakmış olduğu lezzet tam anlamıyla kusursuz. Aynı zamanda birçok değişik sıvıyla tüketilmesi mümkün. Gerek sıcak gerekse soğuk içeceklerle bu ürünün tadına varabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.