logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Patlayan Lezzet Acı Baharatlı 50 g 18'li

Eti Crax Patlayan Lezzet Acı Baharatlı 50 g 18'liKoli Fiyatı (20 Adet) : 184,00 TL
Birim Fiyat: 9,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Patlayan Lezzet Acı Baharatlı 50 g 18'li

Eti Crax Patlayan Lezzet Acı Baharatlı

Son dönemin en çok sevilen ve tercih edilen atıştırmalık ürünü acı baharatlı patlayan çubuk krakerdir. Baharat karışımı ile sunulan çubuk krakerin üzerinde küçük küçük baharat topları bulunur.

Baharat topları krakeri yerken ağzınızda patlar ve baharat aromasının ağzınızda dağılmasına yardımcı olur. Baharat topları içerisinde bulunan özel baharat çeşnisi sayesinde çubuk kraker özel bir çeşnili tada sahip olur.

Normal baharatlı çubuk krakerlerden farklı olarak üretilen Eti crax patlayan lezzet acı baharatlı olarak paketlenir ve satışa sunulur. Acı baharat karışımı ile süslenen çubuk kraker en çok tercih edilen atıştırmalıklardan birisidir.

Krakerin üzerinde bulunan toplar sayesinde acı baharat tadı krakeri ısırmanız ile birlikte serbest kalır. Bu kraker gencinden yaşlısına kadar herkes tarafından oldukça sevilir. Atıştırmalık olarak tüketilen Eti crax krakerini evde, okulda, iş yerinde dilediğiniz yerde dilediğiniz zamana kolaylıkla tüketebilirsiniz. Ürünün kalori ve besin değerleri paketin arka kısmında müşteriye sunulur.

 

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.