logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Patlayan Lezzet Peynir&Soğan 50 g 20'li

Eti Crax Patlayan Lezzet Peynir&Soğan 50 g 20'liKoli Fiyatı (20 Adet) : 212,00 TL
Birim Fiyat: 10,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Patlayan Lezzet Peynir&Soğan 50 g 20'li

Eti Crax Patlayan Lezzet Peynirli & Soğan Çubuk

Peynir ve soğan karışımına batırılarak sunulan çubuk kraker oldukça sevilmiştir. Peynir soğan karışımı krakerin üzerindeki küçük patlayan toplara da eklenmiştir. Bu şekilde satışa sunulan ürün müşterilerden tam not almayı başarmıştır.

Mükemmel bir aroma ile güçlendirilen çubuk krakeri genç yaşlı herkes oldukça sevmiştir. Bu ürünü piknikte, evde, iş yerinde ve okulda dilediğiniz yerde, istediğiniz zaman kolaylıkla tüketebilirsiniz. Eti crax patlayan lezzet peynirli & soğan çubuk olarak satışa sunulur.

Ürünün besin değeri, içindekiler ve kalorisi gibi ek bilgiler kraker paketinin arka kısmında yer alır.  Peynir ve soğan soslu lezzetli krakerlerin üzerinde küçük lezzet topları bulunur. Bu toplar siz krakeri yerken ağzınızda patlar ve peynir soğan tadının ağzınıza dağılmasında yardımcı olur.

Atıştırmalık olarak tüketilen bu kraker aroması oldukça sevilmiştir. Lezzet topları sayesinde peynir soğan lezzetini sonuna kadar aldığınız Eti Crax kraker ’lık Paketler ile market raflarında yerini alır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.