logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker 50 g 20'li

Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker 50 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 147,00 TL
Birim Fiyat: 7,35 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker 50 g 20'li

Gevrek ve çıtır tadıyla gönüllere taht kuran Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker çocuklar için eğlenceli bir atıştırmalık. Yetişkinler de bu tadı seviyor ve çay saatlerinde tercih edebiliyor. Peynir tadının yoğun olarak hissedilebildiği ürün peynirli tatlardan hoşlananlar için gayet ideal.

Eti Crax Peynirli Çubuk Kraker her 3,4 g lif, 7,9 g protein, 57,1 g karbonhidrat, 7,6 g şeker ve 2,6 g tuz içeriyor. Protein yönünden zengin olan ürün çıtır bir lezzet.

Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının kraker kategorisi içerisinde yer alıyor. Paket içerisinde Eti Kraker mevcut ve ürün paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Peynirli ve baharatlı kraker çeşitlerinin tümünü internet mağazasının kraker kategorisi içerisinde bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.